יתרונות שואב האבק התעשייתי

שאיבת אבק הינה חיונית לתפקוד מפעלים

אבק הינו אחד מהמפגעים התברואתיים הנסתרים ביותר מהעין. מוערך כיום שהאבק היוצר את זיהום האוויר ברחבי העולם, גורם למוות של מיליונים בכל שנה. גם אנחנו חשופים להשפעתו המזיקה של האבק. ההשפעה העיקרית שלו, הינה במוסדות ומפעלים תעשייתיים. שם, האבק הנוצר בתהליך העבודה, או פשוט בשל חוסר יכולת לשמור על ניקיון, גורם לנזקים חמורים לבריאות העובדים, כמו גם לרמת התפקוד של המיכון עצמו. חלקיקי האבק פולשים לתוך מנגנוני המכשירים העדינים, ומפריעים לזרימת החשמל התקינה בלוחות החשמל. החלקיקים חודרים לריאות העובדים, ויוצרים בעיות בריאות והפרעות נשימה חמורות. שאיבת אבק וניקויו הינה לכן, חלק מהותי בתפקוד תקין של מפעל, כאשר האופציה המועדפת על רבים הינה שימוש בשואב אבק תעשייתי לצורך כך.

מהם היתרונות בשימוש בשואב אבק תעשייתי על פני האלטרנטיבות המוצעות בשוק

השימוש בשואב אבק תעשייתי הינו כאמור האופציה המועדפת על חלק ניכר ממנהלי המפעלים בארץ. לשימוש בו יש יתרונות משמעותיים על פני האופציות האחרות, הכוללות שימוש בניקוי שגרתי, או באמצעי שאיבה רגילים:

  • מהירות: שואב אבק תעשייתי הינו עוצמתי בהרבה לעומת שואבי אבק ביתיים. הוא מסוגל לשאוב נפח אדיר של אבק בעוצמת שאיבה מרשימה, ואין ביכולת לכלוך גדול או כבד להפריע לו. כך, נוכל לבצע את משימות הניקוי במהירות רבה, בלי צורך לוותר על פינות קשות לניקוי.

  • יעילות: שואב אבק תעשייתי הינו מכשיר עמיד בהרבה, אשר ישרת אותנו לאורך שנים רבות. המכשיר נבנה להתמודדות עם מסות של לכלוך וזוהמה, ולכן אין מה לפחד לעשות בו שימוש גם באתרים המזוהמים ביותר.
 
שואב אבק תעשייתי

מן מכונות ניקוי בע"מ הינה ספקית מובילה של שואבי אבק

יש להקפיד לרכוש שואב אבק תעשייתי מספק אמין ומקצועי. רכישה מספק כזה, תבטיח לנו מכונה שתאריך שנים ותשרת אותנו נאמנה, תוך שמירה על ניקוי מושלם של החלל במפעל או במוסד בו נעשה בה שימוש. מן מכונות ניקוי בע"מ הינה הספקית המובילה בארץ של שאובי אבק תעשייתים , ועובדי החברה יוכלו לסייע הן בבחירה והן בהנחיות התפעול של המכונה שתרכשו.