מי לא היה רוצה להצליח לנקות רצפות ומשטחים יותר טוב ויותר מהר?
אם גם אתם רוצים, מן מכונות שטיפה מציעה לכם מגוון סוגים של מכונות שטיפה לרצפה שיהפכו לכם את החיים הרבה יותר קלים:

  • ניקוי מושלם של רצפות ומשטחים נוספים
  • ייעול העבודה מבחינת תוצאות וזמן
  • השקעה חד פעמית שמבטיחה תוצאות לאורך זמן

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מכונות שטיפה איכותיות בלבד חייגו עכשיו 3100204 - 072

אז מה הן באמת מכונות שטיפה לרצפה ?

מכונות שטיפה לרצפה הן מכונות חשמליות הנעות על גלגלים, ובתחתיתן מברשות גדולות שמטרתן להבריק משטחים. בין חלקי המכונות נמצאים גם מכל מים ושפריצר, אשר מתיז את המים על הריצוף. המכונות מיועדות לשטיפת רצפות מסוגים שונים, ומאפשרות לייעל את העבודה עשרות מונים.

איך המכונות עובדות?

פשוט מאוד. מחברים את המכונה לחשמל (או דואגים לבטריות או לטעינה של המכשיר אם מדובר בדגם אלחוטי), לוחצים על מתג ההפעלה ודוחפים את המכונה (או יושבים עליה – אם מדובר בדגם רכוב). המתז מתיז את המים עם חומרי הניקוי על המשטח, והמברשת מקרצפת את המשטח ומנקה אותו לגמרי.

מהם היתרונות של מכונות שטיפה לרצפה ?

לשימוש במכונות שטיפה יש שלושה יתרונות עיקריים ומאוד משמעותיים:

  • ניקוי יסודי – השילוב בין חומרי ניקוי איכותיים למברשות ניקוי גדולות וחזקות מבטיח ניקיון יסודי של המשטח. המכונה מתמודדת עם כל סוגי הכתמים, לרבות העקשניים שבהם, ומשאירה כל משטח נקי ומבריק – ללא רבב.
  • חיסכון בזמן – ניקיון באמצעות מכונות שטיפה לרצפה מייעלות מאוד את העבודה ומאפשרות לסיים לנקות גם משטחים גדולים מאוד בתוך זמן קצר במיוחד.
  • השקעה משתלמת – היום ניתן למצוא מכונות שטיפה לרצפה ביתיות ותעשייתיות במחירים נוחים מאוד, כך שביחס לכל היתרונות שהיא מספקת, מדובר בהשקעה בהחלט משתלמת.
 
מכונות שטיפה לרצפה
מן מכונות ניקוי לשירותכם
מן מכונות שטיפה מציעה לכם מגוון גדול של מכונות שטיפה, מהן תוכלו לבחור את זו המתאימה לכם.כל מכונת שטיפה תעשייתית מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם, ומגיעות אליכם עם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מכונות ניקוי איכותיות ובטיחותיות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.