למה לרכוש מטאטא כביש fimaf?

הניקיון של הסביבה הוא ערך בעל משמעות רבה עבור כל אחד מאתנו. אבל המציאות מוכיחה שאת השטחים הפרטיים אנחנו מנקים כראוי ומצליחים ברמה זו או אחרת לשמור על הניקיון, ואילו כאשר מדובר על המרחב הציבורי האתגר גדול יותר. ראשית בגלל העובדה שאנשים רבים מכל גווני הקשת משתמשים ברמה יומיומית במרחבים הציבוריים, ולצערנו לא לכולם יש את המודעות בדבר השמירה על הניקיון. ושנית בגין הסיבה הפשוטה שלא קל לנקות שטחים ציבוריים. היות שכך הם פני הדברים יש למצוא פתרונות מתקדמים שנועדו לאפשר ביצוע ניקיון יסודי בשטחים נרחבים.

הקושי בביצוע פעולות הניקיון

כאשר מדובר על שטח סגור ניתן להשתלט בקלות יחסית על הפסולת ועל הלכלוך שהצטברו במקום. גם בגלל הסיבה שלרוב לא מדובר על כמויות ענק של פסולת, וגם בגלל שהשטח מוגבל מאוד. ואילו כאשר מדובר על שטחים חיצוניים מדובר על מרחבים גדולים מאוד וכן על כמויות גדולות של לכלוך. כדי להצליח להשתלט על כמויות הפסולת יהיה צורך לרתום מכשור מתאים שנועד לענות על מטרה זו. הכירו את מטאטא הכביש – FIMAF. מטאטא כביש איכותי ואמין שיעזור לכם להשתלט על המרחב ולנקות אותו ביסודיות.

מטאטא הכביש שיעשה לכם את העבודה

כדי להצליח להשיג את המטרה ולנקות את המרחב הציבורי יש צורך לצייד את המנקה במכשור מתקדם ויעיל ביותר. בעזרת הכלי שיגיע לידיו הוא יוכל לבצע את הפעולה ולנקות את השטח הרצוי בצורה יסודית ויעילה. כדי לבחור את המכשיר הנכון והיעיל ביותר יש לשים לב לכמה נתונים שמשתנים בין מטאטאי הכביש השונים:

  • רוחב פס הניקוי – לכל מטאטא כביש יש פס ניקוי ברוחב שונה. כמובן שככל שהפס רחב יותר הוא מצליח לנקות שטח נרחב יותר. אך מנגד פס רחב לא מצליח להגיע לכל פינה רצויה. חשוב לבחון את הרחבים המוצעים ולהחליט מה חשוב לכם יותר – הספק העבודה או היכולת להגיע לפינות.
  • קיבולת אשפה – בגין העובדה שמטאטא הכביש מטאטא ושואב את הפסולת יש לתת את הדעת גם למיכל האיסוף בו מצטבר האשפה. חשוב כמובן שהמטאטא יוכל להכיל כמות מספיקה של אשפה ביחס לשטח בו מבצעים את פעולת הניקיון, כדי שהמכל לא יתמלא בראשית הדרך ולא יאפשר להמשיך בביצוע העבודה.
  • משך עבודה – מטאטאי הכביש מונעים באמצעות מצברים המאפשרים להם לפעול משך זמן מסוים ללא הטענה. כמובן שחשוב לברר מהו משך העבודה של המטאטא כדי לוודא שהוא יוכל לספק לכם עבודה יעילה כנדרש.
  • הספק עבודה – כמה מטרים יוכל המטאטא לנקות בכל שעה? זה פרט בעל חשיבות רבה שכן הוא משפיע על משך הזמן שיהיה עליכם להשקיע עבור ביצוע הניקיון.

מטאטאי הכביש של חברת FIMAF הם הבחירה החכמה שלכם בכל מה שקשור לניקוי שטחים נרחבים או ציבוריים. פנו אלינו כדי לקבל המלצה על מטאטא כביש איכותי ומתאים שיעשה לכם את העבודה!