מטאטא כביש

מטאטא כביש – הפתרון הנכון לניקיון

לכולנו חשוב לשמור על המרחב הפרטי האישי שלנו נקי: על ביתנו, שבו אנו מבלים לא מעט שעות יחד עם האנשים שאנו אוהבים, אסתטי ונעים וגם על הסביבה החיצונית, הצמודה לו. יחד עם זאת, גם הרחוב עצמו, המקומות הציבוריים שבו אנו נוהגים להסתובב לא מעט, נדרשים להיות נקיים באותה המידה וחפים מלכלוכים מיותרים, אבק ואי סדר.

השמירה על הניקיון במרחב הציבורי היא משימה לא קלה. אנשים רבים משתמשים בו והמודעות לכך איננה גבוהה. לשמחתנו, ישנם כיום לא מעט פתרונות העוזרים בשמירה על הרחוב או האזור הציבורי נקי הרבה יותר, פתרונות יעילים ונוחים.

מהו מטאטא כביש

מטאטא מסוג כזה, שלא כמו המשאיות המאסיביות שמנקות את הכבישים, הוא קטן הרבה יותר וגם זריז יותר. באמצעותו ניתן לנקות את הכביש, את הרחוב ואת השטחים הציבוריים השונים בצורה יסודית ומקצועית מאד.

מטאטאי הכביש של היום מיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות בתחום, המציעות פתרונות בהתאמה מלאה ובאיכות ללא פשרות. מטאטא הכביש מורכב, למעשה, משני חלקים עיקריים: מרכב קטן וממטאטא הנמצא בחלקו התחתון, זה שבא במגע ישיר עם הכביש או עם המדרכה. ברכב יושב המפעיל עצמו, הנהג, שמכוון אותו לאזורים הדורשים את הניקיון ודואג לתפעולו של המטאטא בצורה היעילה ביותר.

השימוש במטאטא הכביש הוא קל, פשוט ונוח מאד וניתן להגיע, בזכות המבנה והגודל הקומפקטי שלו, גם לאזורים בעייתיים יותר, שרכבי הניקיון הגדולים אינם יכולים להגיע, כמו בקטע שבו מתחברת המדרכה אל הכביש.

איך הוא עובד

מטאטא כביש הוא רכב, כאמור, המיועד לנהג אחד בלבד. בחלק התחתון שלו מותקנות מברשות ניקיון, המופעלות באמצעות מנוע. עם הפעלת המנוע, הן מסתובבות בסיבובים מהירים ואוספות, באופן הזה, את הלכלוך שהצטבר על הכביש או באותו אזור מנוקה. במערכת עצמה ישנה גם אפשרות לשאיבה, הנכנסת לפעולה לאחר איסוף הלכלוך. השאיבה עצמה הופכת את האזור, לאחר שנאסף ממנו הלכלוך, לנקי ולאסתטי הרבה יותר ולכזה שנעים להסתובב ולצעוד בו.

לבחור נכון

ישנם דגמים שונים של מטאטא כביש. ההבדלים בין הדגמים באים לידי ביטוי בעיקר בגודל. ישנם רכבים סגורים בחלקם הקדמי וישנם פתוחים. ישנם כאלה הכוללים, בחלקם האחורי, מתקן גדול יותר שבו נאסף הלכלוך ויש כאלה עם מתקן קטן. האפשרויות הן רבות וכך גם טווח המחירים. לפני שרוכשים את מטאטא הכביש, כדאי מאד לערוך סקר שוק ומומלץ לפנות למומחים.

חברת מן מכונות ניקוי בע"מ, הפועלת בתחום לא מעט שנים, מעמידה לרשותכם מגוון של פתרונות לניקוי תעשייתי,

לרבות מטאטאי כביש, המיוצרים על ידי חברות מובילות בתחומן. פתרונות אלה מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות ומותאמים באופן נקודתי לצרכיו של הלקוח. לפרטים, צרו קשר בטלפון 04-9533350