כדי לנקות כבישים בצורה יסודית לא מספיק לטאטא אותם במטאטא רגיל.

כדי לנקות אותם באופן יסודי – צריך מטאטא כביש מקצועי.

חברת מן מכונות שטיפה משווקת מגוון מטאטאי כבישים מתוצרת החברות המובילות בתחום, אשר מבטיחים לכם ניקיון יסודי והפעלה קלה – באחריות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 3100204 – 072

מהו מטאטא כביש?

כשאנחנו חושבים על מטאטא אנחנו חושבים על אותה מברשת בעלת ידית ארוכה המשמשת אותנו לניקיון הבית, העסק והשבילים המרוצפים בחצר, אבל כשמדובר במטאטא כביש מדובר ברכב לכל דבר ועניין, אשר המברשת המדוברת מחוברת אליו.

כך, בצורה קלה, פשוטה ונוחה, אפשר לנקות את הכביש על כל חלקיו, כולל החלק הקשה ביותר לגישה – החיבור שבין הכביש ובין המדרכה.

איך זה עובד?

רכב הטיטוא הוא רכב קטן המתאים לנהג בלבד, ובתחתיתו מותקנות שתי מברשות המופעלות באמצעות מנוע. המנוע מסובב את המברשות, אשר במהלך הסיבוב אוספות את הלכלוך מהשטח המנוקה. לאחר האיסוף מערכת סינון ייעודית המותקנת גם היא ברכב שואבת את האבק אל תוך מכל המובנה ברכב עצמו, ומשאירה אחריה שטח נקי.

מן מכונות שטיפה לשירותכם

מן מכונות שטיפה משווקת ציוד ניקיון מקצועי ואיכותי, לרבות מטאטאי כביש מקצועיים. כל המטאטאים מיוצרים על ידי החברות המובילות בארץ ובעולם, ומאפשרות ניקיון יסודי של הכביש במינימום מאמץ.

אם אתם מעוניינים במטאטא כביש מקצועי ואיכותי שיגיע אליכם עם אחריות מלאה והתחייבות לעמוד לשירותכם בכל עניין – אתם מוזמנים לפנות אלינו וצוות היועצים המקצועיים שלנו ישמחו לסייע לכם לבחור את מטאטא הכביש המתאים במדויק לצרכים שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות צרו עמנו קשר טלפוני או באמצעות האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.