מכונות שטיפה בלחץ – הדרך לניקוי יסודי

ניקיון ברמה שלא הכרתם

משטחים רבים בבית ובתעשייה צוברים כתמים קשים אשר הסרתם באמצעות שפשוף וחומרים כימיים נעשה בלתי יעיל. אם ברצונכם לבצע ניקיון יעיל שיאפשר לכם להסיר גם את הכתמים הקשים ביותר, כדאי לכם להכיר את מכונות השטיפה. מכונות שטיפה בלחץ הן מכונות מיוחדות שמזרימות מים בלחץ גבוה ביותר, אשר מפעיל כוח כה גדול על מולקולות הלכלוך עד שהן משתחררות במהירות מהמשטח. כך ניתן לנקות משטחים רבים מבלי להתאמץ .

מה מבדיל בין מכונות שטיפה ביתיות לתעשייתיות?

מכונות שטיפה בלחץ הן בעלות מאפיינים שונים בהתאם למטרת השימוש בהן:

מכונות ביתיות – מכונות שטיפה בלחץ לשימוש ביתי מאפשרות ניקוי של כל אזור בבית, ובמיוחד רצפות וקירות פנימיים או חיצוניים. מכשיר ביתי צריך להיות בטיחותי מאוד וקומפקטי, ועם זאת לספק ניקיון ברמה מעולה. מכונות שטיפה בלחץ שהן ביתיות הן לרוב בהספק נמוך יותר מאלו התעשייתיות, על מנת לאפשר עבודה בטוחה עם לחץ מים שלא יכול לפגוע באביזרים או באנשים. המכונות הביתיות כמובן צריכות לאפשר הגעה למקומות קטנים ולכן הן מכילות ערכת אביזרים שמאפשרים ניקוי יסודי של כל אזור בבית. חברת מן מכונות ניקוי מציעה עבורכן מכונות שטיפה לשימוש ביתי שמיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם.


מכונות לתעשייה – בתעשיות רבות יש צורך בניקוי יומיומי ויסודי של משטחים במפעלים. השימוש במכונות שטיפה הוא גם נפוץ מאוד בתעשיית הרכב, כיוון שהן מאפשרות לנקות רכבים בצורה יעילה. המכונות המשמשות בתעשייה הן בעלות הספקים גבוהים ביותר והן מסיביות יותר מאלו הביתיות. המכונה צריכה להתאים לסוג התעשייה בה עוסקים, וחשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בנושא. חברת מן מכונות ניקוי מאפשרת לכם לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לבחירת מכונת שטיפה לעסק שלכם.


 
מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה איכותיות – רק אצל מן מכונות ניקוי

חברת מן מכונות ניקוי היא חברה בעלת ניסיון עשיר במכירה של מכונות שטיפה בלחץ. החברה מוכרת מכונות שטיפה איכותיות עם אחריות מלאה והיא מעניקה לכל לקוח יחס אישי ומקצועי ביותר. אם אתם מעוניינים לזכות בניקיון יסודי לבית או לעסק שלכם – פנו למן מכונות ניקוי.