מכונת שטיפה לרצפה יד שניה

אם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של מכונת שטיפה אולם אין באפשרותכם לבצע רכישה בעלות גבוהה – יש לנו פתרון מושלם עבורכם: רכישת מכונות שטיפה יד שניה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מכונות שטיפה יד שניה איכותיות חייגו עכשיו 3100204 - 072

כדאיות הרכישה של מכונת שטיפה לרצפה יד שניה

מכונות שטיפה הן היום הפתרון האופטימלי עבור כל מפעל ובית עסק, שבעליהם מעוניינים לייעל בהם את עבודות הניקיון. במקום לטאטא את הרצפה ואז לשטוף אותה בצורה ידנית, משימה שיכולה להיות מאוד קשה ולגזול הרבה מאוד זמן כשמדובר בשטח גדול ממדים, פשוט מפעילים את מכונת השטיפה באופן רכוב או בדחיפה, ומקבלים שטח נקי לגמרי בתוך זמן קצר במיוחד.

כדאיות הרכישה של מכונת שטיפה לרצפה יד שניה

כמובן שרכישה של מכונת שטיפה לרצפה חדשה היא כדאית יותר, כי מכונות כאלה מגיעות היישר מהיצרן ולא נעשה בהן שימוש קודם, כך שהן אמורות לתפקד בצורה תקינה לאורך זמן ובכל מקרה הן מגיעות אליכם עם אחריות לטווח ארוך כמובן. למרות זאת, רכישת מכונות שטיפה חדשות מצריכה היערכות כספית גבוהה, ולא תמיד אפשר לבצע כזאת הוצאה. במקרים כאלה לא צריך לוותר לגמרי על רכישה של מכונות שטיפה, ואפשר לבצע רכישה של מכונות שטיפה יד שניה.
אם מבצעים אותה על פי כל הפרמטרים הבאים, אפשר ליהנות גם מהן לפחות במשך מספר שנים:

  • רכישה מחברה מוכרת – כשמבצעים רכישה של מכונות שטיפה יד שניה חשוב מאוד לרכוש אותן רק מחברה מוכרת, אשר מתמחה בשיווק מכונות ניקוי בכלל ומכונות שטיפה בפרט.

  • התחייבות לתקינות – יש לרכוש את המכונה רק מחברה המתחייבת למכור מכונות שטיפה יד שניה מתוצרת חברות מוכרות, ורק כאלה שעברו שיפוץ מקצועי על ידי טכנאי שירות וניתן לכם לגביהן מסמך כתוב המאשר את תקינותן.

  • אחריותחשוב מאוד שגם מכונות שטיפה יד שניה יגיעו אליכם עם אחריות מלאה, כזאת המחייבת את החברה ממנה רכשתם אותן לספק לכם שירותי תיקון ותחזוקה – על פי הצורך וכפי שהוסכם.הקפדה על הפרמטרים האלה תבטיח לכם, ככל שניתן, שלמרות שרכשתם מכונות שטיפה יד שניה – הן יעבדו כמו שצריך ויעשו עבורכם את העבודה.

    מן מכונות ניקוי לשירותכם


מן מכונות ניקוי משווקת מכונות ניקוי שונות, לרבות מכונות שטיפה יד שניה – שמגיעות אליכם באחריות מלאה. אנו מתחייבים לספק לכם אך ורק מכונות שעברו בדיקות יסודיות ושיפוצים על פי הצורך, ואשר עובדות בצורה תקינה בדיוק כמו מכונה חדשה. במידת הצורך נספק לכם שירותי תיקון ותחזוקה על פי הסכמי האחריות והרכישה, שירותים אשר יינתנו על ידי מוות טכנאים מוסמך ומקצועי בלבד.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לרכישת מכונת שטיפה יד שניה צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.