מכונת שטיפה לרצפה היא היום הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על רצפה נקייה, בעיקר בשטחים גדולים, אבל גם בכל בית ודירה. אם אתם מחפשים מכונות שטיפה לרצפה באיכות מעולה ובאחריות מלאה – מן מכונות ניקוי תשמח לתת לכם הצעה.

   לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 3100204 - 072

   מהי מכונת שטיפה לרצפה?

   מכונת שטיפה לרצפה כשמה כן היא – מכונה שמבצעת פעולת שטיפה של הרצפה, ומייעלת מאוד את העבודה. המכונה נעה על גלגלים ובתחתיתה יש מברשת ניקוי (בחלק מהדגמים יש שתי מברשות – והם מתאימים לניקיון שטחים גדולים). כאשר מפעילים את המכונה המברשות מתחילות להסתובב ולהזרים מים עם חומרי ניקוי מתוך מכל מיוחד במכונה. את המכונה ניתן להזיז ממקום למקום באמצעות דחיפה או ברכיבה (ממש כמו רכב קטן), וכך להגיע איתן לכל מקום ולדאוג שיישאר נקי כמובן.

   יעילות, מהירות ואחריות

   מכונת שטיפה לרצפה מייעלת מאוד את זמן העבודה: במקום לבצע שטיפה ידנית שתמיד לוקחת לא מעט זמן ודורשת מאמץ פיזי רב, אפשר פשוט להפעיל את המכונה ולנקות שטחים נרחבים במינימום זמן. לכן, אם ברשותכם מבנה גדול , מפעל או אפילו חצר ביתית גדולה – מכונת שטיפה תהפוך עבורכם את העבודה להרבה יותר קלה.

   על מנת למקסם את היעילות, יש לבחור את המכונה על פי הקריטריונים הבאים:

    - מברשות: יש מכונות שטיפה בעלות מברשת אחת עגולה גדולה, כאלה עם שתי מברשות – אחד בכל צד וכאלה עם מברשות קטנות יותר, המתאימות לשטחים קטנים ובעייתיים לגישה.

    - גודל: מכונות שטיפה גדולות יותר יכילו יותר נוזל ניקוי, ומתאימות יותר לשטחים נרחבים כמו קניונים ומפעלים. המכונות הקטנות קומפקטיות יותר, ויתאימו לבתים פרטיים ולמקומות קטנים.

    - יצרנית: כדאי מאוד לרכוש מכונת שטיפה מתוצרת חברה מוכרת, המתמחה בייצור מכונות כאלה. רכישה כזאת תבטיח לכם שהמכונה מיוצרת על פי כל דרישות התקן, הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות, ותאפשר לכם להשתמש בה לאורך זמן.

    - אחריות: חשוב מאוד לרכוש רק מכונת שטיפה שמגיעה אליכם עם אחריות מלאה, וזאת על מנת שאם תתרחש תקלה – יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות מקצועי, מהיר ואמין.

   מן מכונות ניקוי לשירותכם

   מן מכונות ניקוי משווקת מכונות שטיפה איכותיות העומדות בתקנים בינלאומיים וישראליים כאחד. ברשותנו מבחר גדול של מכונות שטיפה לרצפה, והצוות המקצועי שלנו ישמח להמליץ לכם על המכונה המתאימה לצרכים שלכם, שתאפשר לכם לבצע שטיפה ביעילות.

   כל המכונות נמכרות במחירים הוגנים ומגיעות אליכם באחריות מלאה, וצוות השירות שלנו עומד לשירותכם כדי לענות על כל שאלה.

   לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מכונת שטיפה מקצועית ואיכותית צרו עמנו קשר טלפוני
   או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מעוניינים לרכוש מכונת שטיפה לרצפה ? לא יודעים מהיכן להתחיל לקרוא ולבדוק, אנו באתר של מן מכונות ניקוי מביאים לכם את פרטי המידע החשובים ביותר לצורך קבלת החלטה חשובה זו